aktualności

„Bądźmy aktywni – powiatowe rozgrywki w tenisie stołowym dla Osób Niepełnosprawnych”

10 lipca w siedzibie WTZ  w Goszkowie odbyły się „Powiatowe rozgrywki w tenisie stołowym dla osób niepełnosprawnych – Bądźmy aktywni”, które współfinansowane zostały ze środków Powiatu Gryfińskiego.

Turniej oficjalnie otworzyła kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Goszkowie – Alina Leończyk oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie – Pani Marianna Kołodziejska – Nowicka.

Do rywalizacji w zawodach zostali zaproszeni przedstawiciele: Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gryfinie, Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku – Zdroju, Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie oraz Domu Pomocy społecznej w Moryniu.

Pełne emocji i sportowych wrażeń rozgrywki, przy gorącym dopingu koleżanek, kolegów i opiekunów wyłoniły trzech najlepszych graczy. Pierwsze miejsce zajął Paweł Gieruszyński, II miejsce – Arkadiusz Ryżkiewicz, III miejsce  – Paweł Kiepke

Dyplomy, puchary, medale i nagrody rzeczowe otrzymali najlepsi zawodnicy, którzy bezpośrednio brali udział w rozgrywkach. Nie zapomniano o kibicach, którzy z wielką determinacją zagrzewali zawodników do walki. Podczas przerwy na przybyłych gości czekał obiad i słodki poczęstunek.

Na zakończenie organizatorzy podziękowali wszystkim zawodnikom i kibicom za świetną zabawę żywiąc nadzieję,że za rok spotkamy się w tym samym gronie.

 

FOTORELACJA

te1

te2

te3

te4

te5

te6

te7

te8

te9

te10

te11

te12

te13

te14

te15

te16

te17

te18

te19