aktualności

Śniadanie Wielkanocne

Coroczne spotkanie wielkanocne w Warsztatach Terapii Zajęciowej, ma już swoją kilkunastoletnią tradycję. W tym szczególnym przedświątecznym dniu zawsze obecni sa przedstawiciele władz. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: dyrektor PFRON Oddział w Szczecinie Anna Rąbel wraz z Elizą Rychlicką – Kolerą, dyrektor PCPR w Gryfinie Bożena Stawiarska, Wicestarosta Powiatu Gryfińskiego Jerzy Miler, Sekretarz Urzędu Miejskiego w Mieszkowicach Teresa Hryniewicz, kierownik Biura Projektów Społeczych w Urzędzie Marszałkowskim Sebastian Snop wraz z z koordynator Projektów Ekonomii Społecznej Justyną Makles, Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Promyk” w Goszkowie Natalia Kloc i Leokadia Kieliba oraz ks. Piotr Subocz.

Spotkanie rozpoczęła Alina Leończyk – kierownik WTZ, która przywitała zaproszonych gości oraz przekazała wszystkim zebranym serdeczne życzenia świąteczne. Bardzo ciepłe życzenia uczestnikom i pracownikom złożyli takze zaproszeni goście. Po wspólnej modlitwie uczestnicy spotkania zasiedli do świątecznego stołu, na którym znalazły się tradycyjne wielkanocne potrawy przygotowane przez uczestników pracowni gospodarstwa domowego oraz Spółdzielnię Socjalną „Promyk”.

Śniadanie odbyło się w ciepłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze sprzyjajacej integracji społecznej oraz skłaniającej do refleksji przed nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy.