aktualności

Zabawa Karnawałowa

21 stycznia 2012 roku, w budynku Świetlicy Wiejskiej odbyła się Zabawa Karnawałowa, która zorganizowana została we współpracy Sołtysa, Rady Sołeckiej oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Goszkowie.

Swoją obecnością podczas spotkania zaszczycili nas: Burmistrz Mieszkowic – Andrzej Salwa, Przewodniczący Rady Miejskiej – Krzysztof Karolak, Państwo Elwira i Fortunat Profe-Mackiewicz, Prezes Zarządu Stowarzyszenia – Natalia Kloc oraz Łukasz Leończyk – Vice Prezes Zarządu Stowarzyszenia.
Zabawa połączona była z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z Goszkowa przygotowały krótki program artystyczny, który był formą wyrazu miłości i szacunku dla Dziadków.
Uczestnicy i pracownicy Warsztatów na zabawę przybyli przebrani przez wcześniej wykonane stroje co tym samym wzbogaciło karnawałowy klimat zabawy.
Najważniejszą a zarazem długo oczekiwaną osobą był Święty Mikołaj, który przybył aby obdarować wszystkich wspaniałymi prezentami.
Oprawę muzyczną przygotował Zespół „Carmen” zapraszając wszystkich do tańca.
Uczestnicy WTZ byli bardzo zadowoleni, że mogli po raz pierwszy razem z mieszkańcami Goszkowa zapoznać się i wspólnie bawić.

13

14

15

16

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12