aktualności

Zakopane 2012

Warsztaty Terapii Zajęciowej w ramach rehabilitacji społecznej stałym zwyczajem postawiły na wspólną wycieczkę integracyjno – krajoznawczą na Podkarpackie w obręb Zakopanego i okolic..
Wycieczka rozpoczęła się w niedzielę 17 czerwca o godzinie 22.00 i przez 10 dni aż do26 czerwca, kiedy to nastąpiło zakończenie i pożegnanie się na przystanku PKS w Mieszkowicach.

Uczestnicy wycieczki posiadali możliwość podziwiania jednego z najpiękniejszych regionów Polski. Początek naszego zwiedzania już po przybyciu w rejon docelowy rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy w Sanktuarium w Łagiewnikach a zarazem następnie podziwialiśmy niezwykłe podziemia kopalni soli w Wieliczce. Ogromną atrakcją był przejazd kolejką linową na Górę Żor i podziwianie stamtąd niezapomianej perspektywy Tatr.
Kolejnego dnia znaleźliśmy chwilę na podziwianie Poronina w którym byliśmy zakwaterowani i jednocześnie rozpoczęliśmy swoją rehabilitację poprzez kąpiele w goracych wodach termalnychw Szaflarach.
Trzeciego dnia niesamowitych doznań dostarczał naszym uczestnikom kompleks rozrywki – Rabkoland znajdujący się w Rabce Zdroju po czym relaksowaliśmy się na Krupówkach w Zakopanem. Spływ Dunajcem wprawił wszystkich w oszołomienie. Kolejnego dnia swym niepowtarzalnym urokiem stoków skalnych po polskiej jak i po słowackiej stronie.
Niezapomnianym przeżyciem był wyjazd na Gubałówkęi podziwianie uroczej otaczajacej okolicy.
Codziennie mieliśmy możliwośc relaksacji w wodach leczniczych bądź to w Szaflarach bądź to w Bukowinie.Tatrzańskiej. Czas wolny umilały uczestnikom gry zespołowe lub zabawy taneczne przy góralskiej muzyce organizowanych przez Ośrodek Limba, w którym mięliśmy przyjemność mieszkać. Naszego ducha wzmocniła msza niedzielna w przepięknym Sanktuarium pw. Matki Boskiej Fatimskiej. Pobyt uwieńczyliśmy zakupem pamiątek na Zakopiańskich Krupówkach a także wspólną pożegnalną zabawą.Ze smutkiem przyszło się rozstawać z tak przepiękną okolicą. Uczestnicy wycieczki przywieźli do domów mnóstwo niezapomnianych wrażeń i doznań estetycznych.

za15

za16

za20

za21

za22

za23

za24

za25

za26

za27

za28

za1

za2

za3

za4

za5

za8

za9

za10

za11

za12

za13

za14